WindowsGrySimutrans

Simutrans Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Simutrans Community
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
577

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ogromna konfigurowalność
  • Wiele stylistyk graficznych
  • Polska wersja
  • Darmowa
Minusy:
  • Grafika mogłaby być lepsza

Simutrans to rozwijana od końca lat dziewięćdziesiątych, darmowa gra strategiczna, w której budujemy imperium transportowe. Pod względem filozofii rozgrywki, gra czerpie wzorce z kultowych już gier takich jak Transport Tycoon, Transport Giant czy Locomotion. Zadaniem gracza jest budowa połączeń między różnymi obiektami.


Gracz konstruuje drogi, linie kolejowe, tramwajowe i trasy połączeń morskich oraz lotniczych, tak by zagwarantować ich rentowność i poradzić sobie z zapotrzebowaniem społecznym. Simutrans zostało przystosowane do przeciętnych graczy oraz miłośników najbardziej wymagających gier ekonomicznych. Dużą zaletą gry jest pełna konfigurowalność: możemy w pełni ustalić charakter swojej rozgrywki.


Simutrans jest dostępne za darmo, w polskiej wersji językowej. Klikając na Pobierz, ściągasz podstawowy instalator, który pozwala na wybranie wszystkich preferencji gry. Możesz zdecydować się na instalację różnych pakietów: m.in. PAK128 lub PAK64, które różnią się pojazdami, budynkami, inna grafiką oraz wielkością mapy. W zależności od naszych wymagań, grafika może mieć styl komiksowy, realistyczny, wzorowany na budynkach z Wielkiej Brytanii, Japonii, Niemiec, czy totalnie futurystyczne.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0