WindowsGrySkarby Montezumy 4

Skarby Montezumy 4 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Alawar
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
395.41 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1021

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Tryb Fabularny
  • Grafika
  • Prosta mechanika rozgrywki
  • Rozbudowanie
Minusy:
  • To tylko gra o dopasowywaniu kamieni

Skarby Montezumy 4 to gra zręcznościowo-logiczna należąca do sektora tzw. casual games, czyli gier dla niedzielnych graczy. 

 

Zabawa polega na dopasowywaniu kamieni w taki sposób, by trzy w takim samym kolorze znajdowały się obok siebie. Podczas gry możemy wygenerować mnożniki pozwalające na większe zdobycze punktowe. Rozgrywka jest ograniczona czasem, więc liczy się szybkość decyzji oraz nieco szczęścia. 

 

Skarby Montezumy 4 oferuje kilka trybów rozgrywki, z których najważniejszy to Tryb Fabularny. Po przejściu kampanii, gracz może wykonywać różnego rodzaju misje w Trybie Zadań. Mimo, że czwarta część serii jest bezpośrednim kontynuatorem modelu rozgrywki z poprzednich części, to wprowadza sporo nowości, z których najważniejsze to aż 10 nowych styli rozgrywki. 

 

Mimo, że w swojej mechanice rozgrywki, Skarby Montezumy 4 nie zaskakuje – to tylko gra o dopasowywaniu kamieni, podobnie jak wiele innych produkcji, to ze względu na świetne przygotowanie wizualne (atrakcyjne efekty specjalne, dobra grafika i optymalizacja), to gra warta uwagi. Dużą zaletą jest również rozbudowanie tytułu i przemyślana mechanika, którą urozmaicają totemy i bonusy, które zbieramy podczas przechodzenia kolejnych etapów. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0