WindowsGrySkyDrift

SkyDrift Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Digital Reality
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
481 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
606

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Emocjonująca rozgrywka
Minusy:
  • Mało modeli samolotów

SkyDrift to pełna dynamizmu gra zręcznościowa, w której latamy samolotami tuż nad ziemią, wykonując skomplikowane akrobacje i zbierając power-upy.

 

SkyDrift można uznać na spadkobiercę takich zręcznościowych gier jak Plane Crazy. Akcja jest równie dynamiczna, model lotu nierealistycznym, z tym, że twórcy prezentowanego tytułu postarali się o dopracowaną oprawę graficzną pełną świetnych efektów.

 

Zadaniem gracza jest zwycięstwo w wyścigu, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Lecimy na złamanie karku w górzystym terenie czy w kanionie, zbieramy power-upy, które wykorzystujemy do walki z innymi zawodnikami lub zwiększenia prędkości czy wytrzymałości naszej maszyny. 

 

W SkyDrift możemy odblokować jedną z 8 maszyn, które można modyfikować i przemalowywać na jedną z 30 skórek graficznych. Samoloty różnią się nie tylko wyglądem, ale również przyspieszeniem, prędkością maksymalną i zachowaniem podczas zwrotów.

 

Twórcy przygotowali tryb dla pojedynczego gracza, ale najwięcej frajdy da tryb wieloosobowy pozwalający na wspólne zawody 8 graczom jednocześnie. Przed zakupem, można sprawdzić wersję demo SkyDrift, która jest dostępna za darmo na Steam. Pobieranie gry odbędzie się w kliencie platformy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0