WindowsGrySleeping Dogs: Definitive Edition

Sleeping Dogs: Definitive Edition Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
United Front Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
497

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Poprawiona grafika
  • Ogromna liczba dodatków
Minusy:
  • Dość wysoka cena

Sleeping Dogs: Definitive Edition to odświeżona wersja Sleeping Dogs, ciepło przyjętej gry akcji pozwalającej na wykonywanie misji na terenie Hong Kongu. 

 

Gracz wciela się w postać detektywa Wei Shena, który przenika do najważniejszej organizacji przestępczej w Hong Kongu, by rozbić ją od środka. Z czasem zyskuje zaufanie i bierze udział w wielu akcjach natury przestępczej. Pod względem mechaniki rozgrywki gra oferuje dowolność poruszania się po świecie podobną do serii GTA czy Saints Row. Podobnie sprawa wygląda ze sterowaniem, prowadzeniem pojazdów czy wybieraniem misji. W odróżnieniu od konkurencyjnych tytułów, w Sleeping Dogs znacznie większą uwagę poświęcono walce wręcz, która jest rozbudowana i wymagająca. 

 

Wersja Definitive Ediiton wyróżnia się usprawnieniami natury technicznej dotykającymi grafiki i oprawy audio. Pierwotnie gra pojawiła się w 2012 roku, więc edycja Definitive, przygotowana na 2014 rok, posiada szereg zmian: gra ma wyższej jakości tekstury, posiada wsparcie dla rozdzielczości 1080p oraz specjalne efekty np. mgłę. 

 

Sleeping Dogs: Definitive Edition zawiera wszystkie dodatki, które zostały wydane od premiery podstawowej edycji. Jest to 24 rozszerzeń kosztujących łącznie ponad 65 euro: składają się na nie zarówno dodatkowe misje ( Year of the Snake oraz Nightmare in North Point), jak i elementy wyposażenia czy wyglądu bohatera. 

 

Gra jest dostępna na platformie Steam. Nie ma wersji demonstracyjnej wersji Definitve Edition, ale odnośnik odsyła do dema podstawowej edycji obecnego na platformie Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0