WindowsGrySniper Elite 3

Sniper Elite 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Rebellion
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Fizyka lotu pocisku
  • Grafika
Minusy:
  • Brak wersji demo

Sniper Elite 3 pokazuje II Wojnę Światową z oczu amerykańskiego snajpera, który wyrusza do Afryki by zrealizować misję, która może zaważyć na całej wojnie. Na Czarnym Lądzie, Niemcy pracują nad Wunderwaffe, cudowną bronią, która może być decydująca w konflikcie. Gracz wykonuje szereg misji by udaremnić nazistom realizację planu. 

 

Gra prezentuje rozgrywkę z trzeciej osoby. Podstawową bronią jest karabin snajperski, ale podczas eksploracji piaskowych etapów można używać pistoletu, karabinów i noża. Ważne jest skradanie się, podkładanie pułapek (m.in. min przeciwpiechotnych). Sniper Elite 3 posiada zaawansowaną fizykę lotu kuli. Gracz może samodzielnie ustalić poziom trudności, a tym samym - realizm strzału z karabinu snajperskiego. 

 

Zgodnie z tradycją, w Sniper Elite 3 zaimplementowano system X-Ray, który pokazuje "prześwietlenie" postaci trafianej z karabinu snajperskiego. W zwolnionym tempie można sprawdzić jak kula przechodzi przez organy przeciwnika. Trzecia część wzbogaca tą funkcję o prześwietlenie pojazdów (czołgów, ciężarówek opancerzonych).

 

Tryb kariery można przejść samodzielnie, w trybie kooperacji (dla dwóch osób, przez internet). Po ukończeniu historii, kolejne godziny można spędzić w multiplayerze, w którym zbieramy doświadczenie, personalizujemy bohatera i jego uzbrojenie, tak by być najlepszym snajperem na polu bitwy. Tryb wieloosobowy składa się z 5 modeli rozgrywki.

 

Sniper Elite 3 posiada atrakcyjną, trójwymiarową oprawę graficzną z niezwykłymi efektami specjalnymi. Posiadacze monitorów i telewizorów 3D mogą uruchomić grę w tym trybie. W Polsce Sniper Elite 3 zostało wydane w polskiej wersji językowej. Niestety, twórcy nie przygotowali wersji demonstracyjnej. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0