WindowsGrySniper Elite V2

Sniper Elite V2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Rebellion
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,5 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1259

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Fizyka lotu pocisku
  • Kamera pokazująca lot kuli
Minusy:
  • Otoczenie nienajlepszej jakości

Sniper Elite V2 jest nietypową grą akcji - to symulator snajpera. W odróżnieniu od większości gier FPS, w których gracz wciela się w żołnierza walczącego w bezpośrednich starciach, gra studia Rebellion premiuje skradanie się oraz precyzyjne eliminowanie przeciwników. 

 

Gracz wciela się w amerykańskiego snajpera działającego na terenie upadającej już III Rzeszy. Porusza się m.in. w ruinach Berlina i eliminuje kolejne cele - naukowców związanych z produkcją rakiet V2, wysoko postawionych oficerów oraz wykonuje działania dywersyjne i szpiegowskie - wysadza mosty, zdobywa dokumenty i podkłada pułapki. Mimo, że nasz żołnierz jest wyposażony w pistolet oraz karabin maszynowy Thompson, to jego najważniejszą bronią jest karabin snajperski. Musi znaleźć dobre miejsce dla siebie, położyć się lub przykucnąć i oddać strzał na kilkadziesiąt czy nawet kilkaset metrów. 

 

W Sniper Elite V2 bardzo dużą uwagę przywiązana do balistyki. Lot pocisku jest uzależniony od siły wiatru oraz naszego strzelca - jeśli bohater niedawno biegał, to będzie miał wysokie tętno, co wpłynie na celność. W grze ważne jest wycieszenie snajpera, osiągnięcie stanu skupienia (klawisz E) i oddanie precyzyjnego strzału, za który przyznawane są punkty. 

 

W warstwie technicznej warto wyróżnić sekwencje pokazujące lot pocisku - gracz może obserwować w jaki sposób kula wbija się w przeciwnika i jaki organ przebija. Twórcy przygotowali specjalny widok, w który obrazowana moment przebijania snajperskiej kuli przez ciało. Z tego powodu, Sniper Elite V2 można uznać za stosunkowo brutalną. Gra została oznaczono jako odpowiednia dla osób w wieku 16 lat i wyższym.

 

Wersję demo Sniper Elite V2 możesz sprawdzić na platformie Steam. Do jej uruchomienia wymagane jest darmowe konto w usłudze i pobranie programu - klienta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0