WindowsGrySouth Park: Kijek Prawdy

South Park: Kijek Prawdy Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Obsidian Entertainment
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Świetna realizacja techniczna
  • Stylistyka graficzna zgodna z serialem
  • Klimat rozgrywki
Minusy:
  • Gra tylko dla fanów tego specyficznego serialu

South Park: Kijek Prawdy (ang. South Park: The Stick of Truth) to gra cRPG stworzona przez renomowane studio Obsidian Entertainment znane z wykreowania takich hitów jak Neverwinter Nights 2 oraz Fallout: New Vegas. Ich produkcja osadzona w realiach znanych z serialu South Park, mimo swojej niepoważnej stylistyki, jest pełnoprawną grą RPG, w której wykonujemy misje główne oraz poboczne postacią jednej czterech klas. Gracz może wcielić się w maga, wojownika, złodzieja lub Żyda. Misje wykonujemy w drużynie, w której znajdziemy wszystkich głównych bohaterów z serialu oraz naszą, spersonalizowaną postać.

 

Produkcja powstała z myślą o miłośnikach serialu, którzy chcieliby przenieść się do miasteczka i spotkać oko w oko z Cartmanem i spółką. Gracz wciela się w chłopca, który właśnie przeprowadził się do South Park. W grze toczymy walki z bossami, rozwiązujemy zagadki logiczne oraz uczestniczymy w minigrach. Fabuła ściśle wiąże nową postać z bohaterami i lokacjami znanymi z serialu. W swoim rdzeniu, rozgrywka jest zbliżona do innych gier RPG – zdobywamy przedmioty, tworzymy mikstury, walczymy, rozmawiamy, rozwiązujemy proste zagadki – wszystko by wykonać kolejne zadania. 

 

Podobnie jak serialowy pierwowzór, tak South Park: Kijek Prawdy to gra obrazoburcza –  pełna przekleństw, przeznaczona tylko dla dorosłych graczy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0