WindowsGrySpeedway Liga

Speedway Liga Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Techland
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Dobry model jazdy
  • Edytor
  • Oprawa audiowizualna
Minusy:
  • Niewykorzystany tryb multi

Speedway Liga to symulator wyścigów żużlowych, który można śmiało traktować jako wirtualny ukłon wobec tej bardzo popularnej w naszym kraju dyscypliny sportowej. Można powiedzieć, że ze wszystkich lig w Polsce to właśnie Speedway Ekstraliga, może śmiało nosić miano najlepszej tego typu ligi na świecie, skupiającej najlepszych zawodników, nie tylko z Polski. Tworzeniem Speedway Liga zajęło się Techland, a więc rodzimy producent, który już dawno odkrył, że na rynku gier brakuje tytułów traktujących o tematyce żużla. Jest to już kolejne podejście Techland do tej tematyki, gdyż Speedway Liga na PC to nie pierwsza część całej serii gier, ale na pewno najbardziej dopracowana spośród wszystkich dotychczas wydanych propozycji, która wprowadza wiele zmian w porównaniu do poprzedniczki FIM Speedway Grad Prix 3. Szkoda tylko, że twórcy nie zdecydowali się na wydanie demo Speedway Liga, które mogłoby dodatkowo zachęcić graczy do zakupu.
­

Gra Speedway Liga tym razem obejmuje tylko i wyłącznie rozgrywki krajowe, składające się z trzech wiernie odwzorowanych lig, w których gracz będzie walczył o przejście do wyższej ligi, a w rezultacie również o Mistrzostwo Polski. W Speedway Liga 2009 dostępne są wszystkie drużyny znane z rozgrywek ligowych, wraz z uaktualnionymi ich składami, chociaż nie zawsze spotkamy się z oryginalnymi nazwami w grze. Jest to związane z tym, że twórcy nie zdołali chyba uzyskać pełnej licencji na użycie nazw w grze, ale zarówno fani, jak i nowi gracze powinni się ze wszystkimi nazwami połapać bez żadnych problemów. Oczywiście Speedway Liga jest po polsku, jak na rodzimy produkt przystało. Gracze nie muszą się więc obawiać, że będzie potrzebne jakieś dodatkowe spolszczenie do Speedway Liga, gdyż polonizacja to jeden z największych atutów gry. Speedway Liga pl pozwala graczom zarówno na wyścig treningowy, jak i rozegranie całego meczu. Oczywiście to nie jedyne oferowane tryby w Speedway Liga 09, a do najważniejszych należy tryb kariery, który pozwala graczom na rozgrywki od zera, a więc od III ligi , tak by w przyszłości powalczyć o MP. Gra pozwala także na liczne zmiany polegające na tuningu naszych motocykli, dzięki czemu w Speedway Liga za darmo można poczuć się jak np. mechanik Tomasza Golloba.
­

Grafika w grze stoi na bardzo dobrym poziomie, który można było wymagać od twórców Xpand Rally czy Chrome, a co jest widoczne choćby w gameplay z Speedway Liga. Jeśli chodzi natomiast o wymagania w Speedway Liga to są one dość wygórowane, zwłaszcza jeżeli ktoś chce zagrać w grę na najwyższych ustawieniach. Nie powinno być natomiast żadnych problemów uruchomieniem Speedway Liga z Windows 7, gdyż gra ta doskonale działa w środowisku Windows. Przed grą warto zajrzeć na oficjalną stronę Speedway Liga, gdzie do pobrania jest sporo materiałów związanych z tym tytułem. Download do Speedway Liga zawiera, między innymi trailer z gry, oraz filmik będący materiałem reklamowym. Koniecznie pobierz patch do Speedway Liga, który eliminuje wiele bugów, których w grze niestety nie brakuje. Jeśli chcesz zagrać w najbardziej dopracowaną wersję gry to ściągnij patch do Speedway Liga, którego aktualne wydanie oznaczone jest numerem 1.4. Cały download na stronie gry Speedway Liga jest za free i nie potrzebna jest nawet żadna rejestracja na stronie.
­

Jeżeli lubisz huk silników i emocje towarzyszące wyprzedzaniu rywali w pełnym napięć wyścigu, to zapraszamy także do innych gier dostępnych na naszej stronie w kategorii symulatory.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0