WindowsGrySpin Tires

Spin Tires Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Oovee Games Studio
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
96.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3755

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Wysoki realizm
  • Polska wersja
Minusy:
  • Dość wysoka cena

Spin Tires to propozycja dla miłośników symulatorów samochodowych. Możemy tu pokierować wielką, ciężką ciężarówką poprzez bezkresne bezdroża Rosji. Akcja gry osadzona jest pod koniec istnienia ZSRR i do dyspozycji zostają nam oddane ówczesne modele maszyn. Sam gameplay to po prostu przewiezienie towaru z punktu A do punktu B. Musimy uważać, aby po drodze nie utknąć w rozpadlinach, na zablokowanych drogach, itp., a także dopilnować, by paliwa starczyło nam od początku do końca drogi. Sam ładunek również nie może ulec uszkodzeniu. Udana misja owocuje przyznaniem graczowi punktów, które może wykorzystać do podniesienia umiejętności swego wirtualnego awatara. Nadto posłużą one do nabywania lepszego sprzętu i wozów.

 

Rozgrywka jest nieco wzbogacona w stosunku do podobnych symulatorów. Na trasach przejazdu poukrywane są radioaktywne skrzynki. Aby je odnaleźć, musimy podczas jazdy użyć licznika Geigera i kierować się jego wskazaniami. Każda odnaleziona skrzynka odblokowuje ulepszenie, które nie jest dostępne w żaden inny sposób. Trzeba także podkreślić, że mamy tu do czynienia ze stuprocentowym realizmem, a dzięki wysokiej jakości grafice możemy poczuć się jak za kierownicą prawdziwej ciężarówki.

 

Udostępnione demo gry pozwala na przejażdżkę jednym z wozów, jednak nie ma tu żadnych elementów, jakie będą dostępne w grze właściwej (czyli wspomnianych skrzynek, przewożenia towarów, itp.).  Jest to tzw. demo technologiczne, pokazujące fizykę otoczenia oraz model jazdy. Spin Tires w pełnej wersji jest bardziej dopracowane pod względem graficznym oraz posiada rozbudowaną kampanię dla pojedynczego gracza, w którym możemy sterować wieloma pojazdami i wykonywać różnorodne zadania. Gra w wersji pełnej jest dostępna po polsku.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0