WindowsGryŚródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Monolith Productions
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
Minusy:
  • Brak multiplayera

Śródziemie: Cień Mordoru to dynamiczna gra TPP, w której walczymy z setkami mrocznych przeciwników rodem z uniwersum Władcy Pierścieni. 

 

Fabularnie gra jest osadzona przed wydarzeniami, jakie znamy z trylogii Władcy Pierścieni. 

 

Gracz wciela się w zwiadowcę, Taliona, który poprzysięga zemstę na Sauronie i jego żołnierzach. Rozpoczyna krwawą jatkę zabijając zastępy przeciwników. Gracz ma do swojej dyspozycji nie tylko potężny miecz, ale również upiorną moc, dającą możliwość specjalnych ataków w walce wręcz, na dystans i w zasadzkach. Umiejętności rozwijamy podczas zabawy. Mechanika rozgrywki klasyfikuje Śródziemie: Cień Mordoru jako typową grę hack'n'slash, czyli produkcję skupiającą  się na akcji, posiadającą uproszczone elementy RPG.

 

Fabuła gry jest nielinowa. Decyzje jakie podejmiemy podczas wykonywania zadań mają wpływ na zachowanie się postaci kierowanych przez sztuczną inteligencją lub mogą całkowicie zmienić niektóre elementy historii.  

 

Rozgrywka w Śródziemie: Cień Mordoru może trwać wiele godzin. Twórcy przygotowali duży świat, pełen zadań, które można wykonywać jedynie w trybie dla pojedynczego gracza. Brak multiplayera może ograniczyć żywotność tytułu, ale twórcy zamierzają rozszerzać gry dodatkami typu DLC. 

 

Śródziemie: Cień Mordoru, znane również pod angielskim tytułem Middle-earth: Shadow of Mordor jest grą nieposiadającą wersji demonstracyjnej. Gracz nie może sprawdzić wersji demo na PC. Gra została wydana w wielu wersjach językowej, w tym po polsku.  Poza edycją PC, producent przygotował również odmiany na PS4, Xbox One, Xbox 360 oraz PS3. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0