WindowsGryStealth Bastard

Stealth Bastard Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Curve Studios
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
591

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawa koncepcja rozgrywki
  • Dobry poziom trudności zagadek
  • Darmowa
Minusy:
  • Brak polonizacji

Stealth Bastard to gra łącząca trzy gatunki: platformówkę ze skradanką oraz grą logiczną. Podczas zabaw gracz musi wykazać się sprytem i logicznym myśleniem. Jego zadaniem jest eksploracja kolejnych etapów w celu dostania się do terminali. W drodze do kolejnych komputerów trzeba strzec się laserów i kamer, które mogą nakryć naszego bohatera. W rozgrywce możemy odnaleźć trochę klimatu  Super Meat Boya, ale w dużej mierze to tradycyjna skradanka kojarząca się z serią Splinter Cell. Mimo, że to darmowa gra niezależna, spora liczba etapów gwarantuje kilka godzin dobrej zabawy.

 

Twórcy postawili na tradycyjną, dwuwymiarową grafikę utrzymaną w ciemnej stylistyce.  Mimo prostych środków stylistycznych, grafika w Stealth Bastard jest estetyczna i buduje pozytywną atmosferę.

 

Stealth Bastard jest dostępny również w wersji Deluxe. Gra w takiej edycji jest sprzedawana na Steamie i zawiera 80 poziomów, osiągnięcia Steam, jak również pozwala na zapis stanu gry w chmurze. Podczas gry można zdobyć karty kolekcjonerskie. Gra została wydana również na PlayStation 3 i PlayStation Vita pod tytułem Stealth Inc.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0