WindowsGryStoneHeart

StoneHeart Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
DigiPen Institute of Technology
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
132,20 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
310

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wysoki poziom trudności oraz wiele poziomów.
  • Ciekawa i interesująca rozgrywka.
  • Klimatyczna, choć prosta grafika.
  • Nietypowy bohater o ciekawych zdolnościach.
Minusy:
  • Dla niektórych - nieco zbyt staroświecka oprawa graficzna.

StoneHeart to prosta i mało skomplikowana, ale bardzo ciekawa i wciągająca gra platformowa osadzona w dwywymiarowym świecie. Znajdziemy tu zarówno elementy zręcznościowe, jak i logiczne, zaś głównym bohaterem jest futurystyczna postać, której głównym zadaniem jest szczęśliwe odnalezienie wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu.

 

Najważniejszym elementem rozrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów i skomplikowanych korytarzy, jak również skakanie po przeróżnych platformach pokonując przy okazji różnego rodzaju przeszkody, pułapki, zasadzki i blokady. W pokonywaniu kolejnych poziomów bardzo przydatny okazuje się łuk, który dostajemy już na początku rozgrywki. Co ciekawe, w wielu przypadkach będziemy musieli dobrać odpowiedni strzały i groty, które z kolei odkrywamy wraz z postępem w grze.

 

O ile na początku dobór odpowiednich strzał nie jest kluczowy, tak na pewnym etapie rozgrywki, odpowiedni wybór oraz celność będą niezwykle istotne. Rzecz jasna wraz z postępami w grze, wszystkie wyzwania staja się coraz bardziej wymagające i skomplikowane, a układ korytarzy oraz skomplikowanie wyzwań sprawia, że coraz trudniej pokonywać kolejne etapy. Zazwyczaj przedostanie się na drugi koniec lokacji będzie wymagało sporego zaangażowania i zastanowienia.

 

Oprawa graficzna jest co prawda bardzo skromna i przypomina gry sprzed wielu lat, ale niektóre elementy robią naprawdę pozytywne, klimatyczne wrażenie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0