WindowsGrySuper Crate Box

Super Crate Box Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Vlambeer
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
362

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wciągająca rozgrywka
  • Stylistyka retro
  • Wersja PC jest darmowa
Minusy:
  • Nieco zbyt oszczędna grafika

Super Crate Box to zręcznościowa gra akcji autorstwa dwuosobowego studia Vlambeer, w której gracz walczy z falami różnego rodzaju przeciwników, które pojawiają się na całej planszy. Jego zadaniem jest przeżycie jak najdłużej, mimo kolejnych ataków. Gracz może bronić się przy użyciu broni, które pojawiają się w formie skrzynek na całej mapie.

 

Zabawę możemy toczyć w trzech trybach gry: normalnym, SFMT (więcej przeciwników i skrzynek) oraz Ambush  (bardzo dużo przeciwników). Dostęp do kolejnych trybów jest oferowany po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów w trybie normalnym. Nasze wyniki możemy zapisywać na ogólnej tablicy wyników, która pokazuje najlepszych graczy w poszczególnych trybach gry.

 

Gra została utrzymana w stylistyce retro, kojarząca się z czasami ośmiobitowców – NES-a czy Commodore 64.  Poziomy zrealizowano w tradycyjnym, płaskim 2D. Postacie są animowane w archaiczny sposób, ale dzięki swojej starodawnej oprawie, Super Crate Box to gra przywołująca wspomnienia z dzieciństwa wśród starszych graczy.

 

Super Crate Box, poza darmową wersją na PC, został wydany również na platformach mobilnych (iOS, PlayStation Vita), ale gra tych wersjach jest dostępna za opłatą.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0