WindowsGrySuper Trench Attack

Super Trench Attack Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Retro Army Limited
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
57 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
431

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Klimat retro
Minusy:
  • Niedoskonałości techniczne

Super Trench Attack jest przerysowaną grą RPG osadzoną w realiach II Wojny Światowej. Gracz wciela się w aliantów, w grze oznaczanych jako Green Army i walczy z Black Army, odpowiednikiem państw Osi. Gra jest rozwinięciem Medal Wars.

 

Gra została stworzona przez jednego gracza - Paula Stephena Davisa, który pracował nad projektem 5 lat, a wcześniej działał w Rockstar North nad Manhuntem, Grand Theft Auto : San Andreas czy  Grand Theft Auto 4.

 

Kampania składa się z 16 misji, w których walczymy ze standardowymi żołnierzami oraz bossami, czyli przeciwnikami specjalnymi. Świat gry składa się z 4 dużych obszarów, które można bezproblemowo eksplorować.

 

Stylistyka graficzna została utrzymana w klimacie 8-bitowym. Grafika retro buduje ciekawy klimat rozgrywki, kojarzący się z najlepszymi grami z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

 

Super Trench Attack zostało wydane w wersji próbnej. Pełna edycja to wydatek 4,99 euro. Grę można kupić m.in. Steamie. Wersja na tej platformie posiada osiągnięcia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0