WindowsGrySuperfrog HD

Superfrog HD Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Team 17 Software
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
90 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
4804

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Klasyczna rozgrywka
  • Niskie wymagania sprzętowe
Minusy:
  • Poziom trudność nieadekwatny dla dzieci

Superfrog HD próbuje cofnąć nas do początku lat dziewięćdziesiątych, gdzie niezwykle popularną grą platformową był Superfrog, twórców Worms, firmy Team 17. W grze wcielaliśmy się w księcia zamienionego w żabę, który rusza na pomoc swojej ukochanej, porwanej przez złą wiedźmę.

Superfrog HD jest odświeżeniem tej klasycznej już gry z PC i Amigi: całkowicie przeprojektowano grafikę, przystosowując ją do współczesnych standardów. Superfrog z 1993 roku posiadał 24 poziomy. W wersji HD wszystkie plansze zostały zaprojektowane od nowa, ale w oparciu o koncepcje z oryginału. Superfrog HD posiada również tryb, w którym gracz może przejść etapy z pierwowzoru, bez żadnych modyfikacji i ułatwień. Jako dodatek do kampanii, twórcy dodali nowy tryb gry (Endless Runner). Pod względem mechaniki, zmiany są niewielkie – nadal to klasyczna dwuwymiarowa, wymagająca gra platformowa, w której trzeba wykazać się precyzją i spostrzegawczością.

Superfrog HD może podobać się miłośników staroszkolnych gier wideo, z kolorową, rysunkową oprawą graficzną. Dzięki prostej oprawie, Superfrog HD ma niskie wymagania sprzętowe – grę można uruchomić nawet na kilkuletnich, tanich laptopach i netbookach bez dedykowanej karty graficznej.

Uwaga: Superfrog HD jest dostępny tylko na platformie Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0