WindowsGrySuperłosiu

Superłosiu Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla Dzieci
Producent:
Intermarum
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
58 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
428

Nasza ocena:

Michał
2
Plusy:
  • Niska cena
Minusy:
  • Przeciętna grafika
  • Krótka

Superłosiu to zręcznościowa gra dla dzieci, która przedstawia przygody nietypowego superbohatera. To Superłoś, czyli sympatyczny zwierzak przywdziany w pelerynę, który postanawia stanąć w obronie innych zwierzaków. Gra jest dedykowana dzieciom od 7 roku życia. 

 

Przeciwnik jest jeden - firma, która chce postawić budynki mieszkalne na miejscu lasu, co oznacza, że zwierzaki stracą swój dom. Superłoś rusza na ratunek - przeszkadza ludziom w budowie, uwalnia zwierzaki i walczy z przeciwnikami.  Podczas eksploracji plansz trzeba uważać na pułapki i zbierać jabłka. Podczas misji bohater współpracuje z innymi zwierzakami m.in. wiewiórem. 

 

Gra posiada jedynie tryb dla pojedynczego gracza składający się z 8 misji podstawowych i jednej bonusowej. Ogólny czas rozgrywki nie jest długi, a sama produkcja - skomplikowana. Poziom trudności został przystosowany do umiejętności przeciętnego ucznia szkoły podstawowej, bo właśnie to jest grupa docelowa produktu.

 

Superłosiu to trójwymiarowa gra zręcznościowa, choć jakość oprawy graficznej nie jest najwyższa. Zaletą są za to niskie wymagania sprzętowe. Przed zakupem możesz sprawdzić wersję demonstracyjną.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0