WindowsGrySurvivor Squad

Survivor Squad Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Endless Loop Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
121 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
323

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Dynamika rozgrywki
  • Losowo generowane poziomy
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej
  • Grafika może odstraszać niektórych

Survivor Squad to taktyczny shooter, w którym mamy okazję sterować ekipą czterech ocalałych z pogromu ludzi. Pogrom ten dokonany został przez zombie, zaś nasi bohaterowie muszą przeszukać wielkie kompleks, wyszukując zapasów, mogących im pomóc w przetrwaniu oraz opuszczeniu terenu. Co ważne, gameplay za każdym razem jest całkowicie inny, bowiem świat gry generowany jest całkowicie losowo. Tytuł ten oferuje cztery tryby zabawy: najdłuższy, Campaign, Survival – w którym należy przetrwać ataki kolejnych fal wrogów, a także De

ath Lab i Multiplayer, gdzie możemy zmierzyć się z innymi żywymi graczami. Produkcja ta cechuje się dynamiczną akcją oraz koniecznością szybkiego myślenia.
Survivor Squad można przetestować dzięki edycji demo. Jest ona dostępna wyłącznie w anglojęzycznej wersji językowej, podobnie jak i pełna wersja zabawy. Graficznie produkcja ta może kojarzyć się z klasykiem Alien Bredd – również mamy tu rzut izometryczny, a także możliwość wyposażania swej ekipy w różne rodzaje broni i gadżety. Każdy z członków ekipy może mieć własne imię, nadane mu przez gracza, co pozwala uczynić ją bardziej „swojską”.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0