WindowsGrySymulator Czołgu

Symulator Czołgu Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
UIG Entertainment
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
750 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Nie jest to rasowy symulator czołgu
  • Przeciętna grafika

Symulator Czołgu, mimo że jego nazwa wskazuje, że jest skomplikowanym symulatorem czołgu, to tak na prawdę gra o zabarwieniu zręcznościowym, pozwalają na udział w wielu misjach bojowych bez żmudnego szkolenia w obsłudze i błądzenia w instrukcji obsługi.

 

Symulator Czołgu posiada trójwymiarową grafikę, która można uznać za przeciętną – modele czołgów nie posiadają dużej ilości szczegółów, podobnie jak otoczenie, w których przychodzi nam wykonywać misje. Pod względem rozgrywki, gra jest prostą zręcznościówką. By oddać strzał musimy tylko nakierować w odpowiednie miejsce lufę. Nie jest wymaganie kontrolowanie aparatury do określenia dokładnego celu – odbywa się to automatycznie. Podobnie sprawa wygląda ze wskaźnikiem uszkodzenia czołgu – to rysunkowy schemat maszyny, który wraz z postępem uszkodzeń nabiera czerwonej barwy. Podczas gry możemy sterować czołgami z okresu II wojny światowej.

 

Twórcy Symulatora Czołgów nie poszli w stronę, jaką wytyczyli np. autorzy T-72: Bałkany w Ogniu. Fizyka zachowania się pocisku, a także sterowanie jest znacznie prostsze niż w tym tytule. Dzięki temu, gra z serii Niesamowite Maszyny, jest produkcją, która jest łatwa w odbiorze, idealna na kilka chwil odprężenia.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0