WindowsGrySymulator Farmy 2014

Symulator Farmy 2014 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
PlayWay S.A.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,8 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
14298

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dobra grafika
  • Efekty pogodowe
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Po pewnym czasie – monotonna

Jesteś mieszczuchem, ale chciałbyś doświadczyć życia na wsi? Możesz sięgnąć po Symulator Farmy 2014 – grę, która daje możliwość prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa i zarządzania polem – od momentu zasiewu, aż po zbieranie plonów. 

 

Największym przyjacielem rolnika jest traktor, którym dokonujemy wszystkich niezbędnych działań związanych z uprawą roli. Gracz musi zaorać, zasiać, a następnie przesiąść się w kombajn i skosić zboże. Później niezbędne jest wywiezienie traktorem zboża do punktu skupu. Gracz może zająć się nie tylko uprawą różnego rodzaju zbóż, ale również hodowlą zwierząt oraz wykonywaniem misji dodatkowych dla sąsiadów. Twórcy stworzyli system pogodowy, który ma wpływ na nasze zbiory. Z czasem, gdy nasze gospodarstwo się rozszerzy, będziemy mogli najmować pracowników, odciążających nas w najbardziej pracochłonnych zdaniach oraz rozwijać park maszynowy – dokupować nowe traktory, kombajny oraz innego narzędzia takie jak kultywatory, przyczepy, pługi czy opryskiwacze.

 

Środowisko gry to duża mapa, w której nasze gospodarstwo jest tylko elementem, choć ze względu na charakter rozgrywki – to właśnie tam spędzimy najwięcej czasu. Zaletą gry jest wysokiej jakości, trójwymiarowa oprawa  graficzna oraz licencjonowane maszyny, które pojawiają się w grze.

 

Symulator Farmy 2014 jest dostępny w polskiej wersji językowej. Niestety, pełna wersja gry jest płatna, a gra wymaga połączenia z Internetem. 

 

Uwaga - by sprawdzić demo Symulatora Farmy 2014 konieczne jest konto w serwisie Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0