WindowsGrySymulator Pociągu 2014

Symulator Pociągu 2014 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
RAILSIMULATOR.COM
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Atrakcyjna grafika
  • Prosty mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Wysokie ceny dodatków

Symulator Pociągu 2014, znany również jako TS.2014, to symulator prowadzenia składu pociągu pozwalający na budowanie tras i jeżdżenie po nich autentycznymi lokomotywami i elektrowozami. W trybie kariery gracz może wcielić się w maszynistę pociągu osobowego, który musi kontrolować rozkład jazdy i dojeżdżać w odpowiednim momencie na kolejne stacje. Podczas jazdy możemy doświadczyć zmiennych warunków pogodowych. Trasy przygotowane przez twórców zostały rozlokowane w różnych częściach świata m.in. w Niemczech oraz Anglii.

W odróżnieniu od profesjonalnych symulatorów pociągów takich jak seria Trainz, Symulator Pociągu 2014 posiada dość zręcznościowy model rozgrywki – kierowanie pociągiem jest bardzo proste – do sterowania wystarczy jedynie myszka. Z tego względu prezentowany symulator jest idealną propozycją dla dzieci zafascynowanych pociągami oraz osób, które nie chcą uczyć się skomplikowanych procedur prowadzenia pociągu.

Twórcy Symulatora Pociągu 2014 postawili na bogatą ofertę dodatków. Bibliotekę tras, lokomotyw oraz elektrowozów można rozszerzać o nowe elementy sprzedawane w ramach DLC. Liczba dodatków jest bardzo duża, a skompletowanie całości wiąże się z dużymi wydatkami.

 

Symulator Pociągu 2014 wyróżnia się atrakcyjną oprawą graficzną, opartą na dobrej jakości trójwymiarowym silniku. Produkt został wydany w Polsce przez Techland w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0