WindowsGrySymulator pociągu 2015

Symulator pociągu 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Dovetail Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Realizm
  • Kompatybilność z dodatki starej wersji
Minusy:
  • Mała liczba tras

Symulator pociągu 2015 to polski tytuł jednego z bardziej znanych gier o kolejnictwie - Train Simulator 2015, wywodzącego się z serii RailWorks.

 

W Symulator pociągu 2015  gracz może poczuć się jak maszynista i zasiąść za sterami lokomotywy lub elektrowozu. 

 

Symulator pociągu 2015  jest swoistą bazą, do której można dokupować nowe dodatki - trasy, lokomotywy czy misje. W podstawowej wersji gracz otrzymuje dostęp do szeregu tras w Europie i na świecie, w tym w Nowym Jorku czy Londynie. Gra wprowadza trzy nowe trasy w Niemczech, USA i Wielkiej Brytanii oraz 9 lokomotyw: elektrycznych i napędzanych olejem napędowym.

 

Dzięki rozbudowanemu edytorowi możliwe jest samodzielne projektowanie tras i misji. Edytor działa na zasadzie budowania z klocków - gracz ma do dyspozycji szereg obiektów i narzędzi, które pozwalają na ukształtowanie terenu i zapełnienie go roślinami, budynkami oraz oczywiście - torami. 

 

Początkujący gracze mogą skorzystać z TS Academy. Jest to rozbudowany samouczek pozwalający na naukę jazdy zgodnie z przepisami i bezpiecznie. 

 

Posiadacze Train Simulator 2014 mogą zaktualizować swój tytuł bez konieczności kupowania pełnej wersji nowej gry, choć konieczne jest wprowadzenie opłaty.  Gra jest w pełni kompatybilna z dodatkami z poprzednich części, więc posiadacze poprzedniej wersji, którzy kupili jakieś rozszerzenia typu DLC, mogą przenieść je do nowej wersji symulatora.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 2
  • dodał: Mati czemu niemoge ciągle mi jest ten email jest wykorzystany nawet mój!
  • dodał: Exip40 Już się nie mogę doczekać!!