WindowsGrySymulator Prac Leśnych 2015

Symulator Prac Leśnych 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
UIG Entertainment
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawy pomysł na rozgrywkę
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika

Symulator Prac Leśnych 2015 to produkcja przedstawiająca ciężką pracę osób związanych z wycinką lasów. Gra została stworzona przez UIG Entertainment, która od wielu lat zajmuje się tworzeniem symulatorów.

 

Gracz zaczyna jako właściciel niewielkiego tartaku i zaczyna rozwój swojego biznesu. Zadaniem gracza jest ścinanie drzewa, załadunek oraz przewożenie go do tartaku, gdzie następuje jego obróbka. Po sprzedaży  materiału można inwestować w rozwój parku maszynowego. Gra posiada system misji i questów oraz tryb multiplayer. Zabawa może być prowadzona w trybie TPP (z trzeciej osoby) lub FPP (z pierwszej osoby). 

 

Symulator Prac Leśnych 2015 posiada otwarte środowisko stworzone w pełnym 3D. Gracz może przemieszczać się po okolicy przy użyciu różnego rodzaju pojazdów: od samochodów osobowych, przez traktory, ciężarówki i maszyny specjalistyczne. 

 

Symulator Prac Leśnych 2015 należy do serii symulatorów znanego pod angielskim tytułem Woodcutter Simulator. Niestety, gra nie posiada wersji próbnej. W Polsce produkcja została wydana w polskiej wersji językowej przez Techland. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0