WindowsGryTeam Fortress 2

Team Fortress 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Valve
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
724

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Darmowa
  • Duża liczba graczy
  • Doskonały balans postaci
Minusy:
  • Wielu graczy jest doświadczonych, dlatego początki mogą być trudne

Team Fortress 2 to niezwykle popularna sieciowa strzelanka dostępna od dłuższego czasu na zasadzie free-to-play. Oznacza to, że możliwość uczestniczenia w walce jest darmowa, ale gracze mogą kupować przedmioty, które można również znaleźć podczas gry. Na szczęście twórcy nie faworyzują w znaczny sposób graczy płacących za dodatki. 

 

Gra jest dostępna jedynie na platformie Steam i wspiera wiele usług dostępnych w tym serwisie. Poza osiągnięciami, są to m.in. mody (modyfikacje gier) oraz Handel Steam. Oznacza to, że gracz może zamieniać zdobyte przedmioty (np. bronie) za inne lub je sprzedawać. Rozgrywka w Team Fortress 2 opiera się na pojedynkach między dwiema drużynami, składającymi się z postaci różnych klas. Gracze walczą między sobą wykorzystując różnego rodzaju bronie i podstępy. Mecze można rozgrywać w kilku trybach m.in. w Zdobądź Flagę, Punkty Kontrolne, Ładunek, Arena oraz Król Wzgórza.

 

Cechą charakterystyczną Team Fortress 2 jest karykaturalna oprawa graficzna przywodząca na myśl kreskówki. Gra jest oferowana w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0