WindowsGryTest Drive Unlimited 2

Test Drive Unlimited 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Eden Studios
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Ogromny świat gry
  • Ponad setka wozów
  • Ciekawy tryb multiplayer
Minusy:
  • Kiepskie SI
  • Bugi

Test Drive Unlimited 2 to kontynuacja wielkiego przeboju, który w 2007 roku podbił serca graczy na cały całym świecie. Jest to kolejna część jednej z najdłużej wydawanych serii gier wyścigowych, która tym razem ma być jeszcze lepsza od poprzedniczki. Oprócz wersji na komputery osobiste ukazała się również wersja na konsole. Jak pamiętamy pierwsza część Test Drive Unlimited 2 wyszła na PS2, jednak wydanie sequel’a na tą platformę jest raczej mało prawdopodobne. Premiera gry miała miejsce w lutym 2011 roku, czyli można by powiedzieć z dwuletnim poślizgiem.

Ponownie tworzeniem Test Drive Unlimited 2 Game zajęło się studio Eden Games, a wydawcą została firma ATARI. W grze poprawie uległa grafika, która jest jeszcze bardziej szczegółowa i wzbogacona o zaawansowane efekty. Pojawił się  także edytor map, który pozwala graczom na kreowanie własnych wyścigów. Galeria z Test Drive Unlimited 2 pokazuje, że możliwa jest jazda naszym samochodem i ściganie się nocą, czego bardzo brakowało w pierwszej części gry. Kolejną zmianą jest wprowadzenie zmiany pogody, dzięki czemu raz przyjdzie nam ścigać się w słońcu, a raz w gwałtownym i utrudniającym jazdę deszczu.

W grze dostępnych jest ponad 2000km tras, różniących się od siebie poziomem trudności, jak i ukształtowaniem terenu. Druga część gry wprowadza sporo tras nie asfaltowych, na których będzie można śmigać pojazdami terenowymi, a także motocyklami. Nie pojawiło się demo Test Drive Unlimited 2 i raczej jest to mało prawdopodobne, zwłaszcza, że nie wydano wersji demonstracyjnej pierwszej części TDU. Jeśli chodzi o wymagania Test Drive Unlimited 2 nie są one wygórowane. Nie ma też problemów ze współpracą Test Drive Unlimited 2 z Windows 7. Gry typu Test Drive Unlimited 2 charakteryzuje dynamizm rozgrywki oraz zręcznościowy model jazdy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: max ale fajna gra