WindowsGryThe Crew

The Crew Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Ivory Tower
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ogromny, szczegółowy świat
  • Wiele samochodów
Minusy:
  • Mało rozbudowany model jazdy

The Crew to gra wyścigowa charakteryzująca się ogromnym, otwartym światem, po którym gracz może podróżować za kierownicą jednego  z kilkudziesięciu samochodów sportowych i terenowych. 

 

The Crew ma rozbudowane opcje sieciowe i jest mocno nastawiony na rozgrywkę online. Nawet wykonując zadania w trybie dla pojedynczego gracza, w świecie gry pojawią się inni gracze, jeżdżący po świecie. Możesz w każdej chwili ich zaczepić i rozpocząć zabawę lub po prostu minąć się i  wykonywać swoje zadania.  W The Crew możesz wspólnie jeździć po świecie, rywalizować czy łączyć się w grupy.

 

Świat gry składa się z około 5000 mil kwadratowych, po którym można swobodnie jeździć, wyszukując kolejne zadania lub tworząc nowe.  Obszarem rozgrywki jest Ameryka Północna: od Zachodniego Wybrzeża po Wschodnie. Podczas gry można odwiedzić San Francisco, Los Angeles, Nowy Jork czy Miami. Dzięki funkcjom społecznościowym, The Crew to gra, która wystarczy na znacznie więcej niż tryb fabularny, przygotowany na 10 - 15 godzin. Podczas gry zbieramy umiejętności, wykonujemy wyzwania - model zbierania doświadczenia został zbudowany na wzór gier RPG.

 

Podczas zabaw gracz może zasiąść za kierownicą jednego z kilkudziesięciu samochodów najbardziej znanych marek. Przygodę zaczyna od hatchbacków mogących rozwinąć ok. 200 km/h, takich jak Mini Cooper S, ale szybko otrzymuje dostęp do coraz bardziej prestiżowych samochodów kończąc na maszynach Ferrari, Pagani, Lamborghini, Bentley czy Aston Martin. Auta można dostosowywać do swoich potrzeb: przygotowywać na wyścigi drogowe, terenowe czy po torze. 

 

The Crew nie posiada wersji demonstracyjnej. Gra jest wydana na PC i konsolach PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0