WindowsGryThe Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Zenimax Online Studios
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Świat TES
  • System rozwoju postaci
Minusy:
  • Wysoka cena abonamentu
  • Niedoróbki techniczne

The Elder Scrolls Online to prawdziwa megaprodukcja, za którą odpowiadają twórcy legendarnych gier RPG takich jak The Elder Scrolls III: Morrowind czy The Elder Scrolls V: Skyrim. Tym razem zamiast rozbudowanej kampanii singleplayer, postawiono na model MMO. 

 

W grze eksplorujemy świat, dobrze znany z poprzednich części; spotykamy znane postacie czy przedstawicieli ras, z którymi mieliśmy już styczność. Na projekcie świata podobieństwa się nie kończą. Gra jest zbudowana na silniku dobrze znanym ze Skyrima, co gwarantuje dobrą oprawę graficzną.

 

Zabawę rozpoczynamy od stworzenia postaci należącej do jednej z trzech frakcji. Do wyboru mamy również dziewięć ras i cztery klasy postaci. Po zdefiniowaniu bohatera, którym chcemy grać, możemy ruszyć na eksplorację ogromnego świata pełnego różnorodnych zadań: zarówno krótkich, prostych, jak i wciągających, wymagających czasu, misji. Jak w każdej grze MMO, kolejne wykonane zadania zwiększają nasze doświadczenie, a podczas walki zdobywamy przedmioty. Z części nich możemy wytwarzać nowe: np. produkować broń, pancerz czy magiczne mikstury.

 

Misje możemy wykonywać samodzielnie, uczestniczyć w grupowych walkach (instancje) lub toczyć pojedynki PvP (gracz kontra gracz). Siłą gry jest społeczność fanów serii - wspólnie wykonujemy misje, handlujemy, zrzeszamy się w gildie.  

 

The Elder Scrolls Online jest płatne - kosztuje ok. 150 zł, co uprawnia do gry na serwerach przez 30 dni. Później należy wnosić opłatę abonamentową za każdy miesiąc zabawy.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0