WindowsGryThe Lord of the Rings Online

The Lord of the Rings Online Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Turbine Entertainment
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
399

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa
  • Duży obszar gry
  • Wygodny interfejs
  • Świat Władcy Pierścieni
Minusy:
  • Przeciętna grafika

The Lord of the Rings Online pozwala przenieść się do świata wykreowana przez  J.R.R. Tolkiena w trylogii Władca Pierścieni. Gracz nie wciela się w bohaterów książki, ale fabuła jest ściśle związana z fabułą pierwowzoru, choć przystosowana do gatunku MMORPG, którego przedstawicielem jest prezentowany tytuł. 

 

W grze dostępne są cztery klasy (hobbit, elf, człowiek i krasnolud), które można rozwijać w różnych specjalizacjach np. jak support (jednostka wsparcia) lub tank, wyróżniający się doskonałym władaniem bronią, siłą i wytrzymałością. Postać, którą będziemy grali, możemy dokładnie spersonalizować, nadając jej charakterystyczne cechy wyglądu, oraz odpowiednio odziać. 

 

Eksplorując krainy, gracz wykonuje misje (również fabularne), bierze udział w potyczkach, podnosząc swoje doświadczenie wyrażone w poziomach – w zależności od stopnia rozwoju, ma dostęp do innych klas broni. 

 

Początkowo rozgrywka w The Lord of the Rings Online była płatna, jednak wraz z rozwojem modelu free to play, wiele gier zmieniło swój model biznesowy, a wraz z nimi – również opisywana produkcja. Teraz możemy za darmo pobrać klienta i cieszyć się zabawą, a płacić możemy za konto VIP, przedmioty oraz dodatki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0