WindowsGryThe Next BIG Thing

The Next BIG Thing Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Pendulo Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1178 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
420

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Wysoka jakość oprawy audiowizualnej
  • Humor
Minusy:
  • Zbyt prosta

The Next BIG Thing to graprzygodowa stworzona przez Pendulo Studios, znane z serii Runway, która dzięki świetnemu wykonaniu, ciekawej fabule i dużym dozom humoru, zyskała wielu fanów wśród miłośników klasycznych przygodówek point'n'click. 

 

The Next BIG Thing to gra stworzona również z myślą o zadowoleniu tego grona graczy. To gra przygodowa, stworzona w rysunkowym stylu, oferująca ciekawe zagadki, klasyczny model rozgrywki i dużo humoru.

 

Fabuła odwołuje się do klasycznych filmów, bohaterów i klasycznych negatywnych postaci. Gra została osadzona w latach 40-tych, w Holywood. Historia zasadza się na temacie potworów, którzy rzeczywiście grali w horrorach, ale zostały zmuszone do uczestniczenia w komediach romantycznych czy filmach dla dzieci. W The Next BIG Thing gracz kontroluje dwóch bohaterów: Dana Murraya i Liz Allaire i rozwiązuje wiele zagadek związanych ze światem hollywoodu. 

 

The Next BIG Thing możesz sprawdzić w wersji demo, która jest dostępna na platformie Steam. Gra jest dostępna w angielskiej wersji językowej, ale pełna edycja została wydana w Polsce w rodzimym języku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0