WindowsGryThe Settlers

The Settlers Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Blue Byte Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,71 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
6432

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Liczne opcje rozgrywki
  • Długa kampania
  • Udany gameplay
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

The Settlers to gra zaliczająca się do tych tytułów, które wyznaczały rozwój gier komputerowych na przestrzeni lat. Prezentujemy tu pełną wersję Settlers I do pobrania, a jeśli nigdy jeszcze nie słyszałeś o tej serii, poniższy opis rozjaśni Ci nieco sytuację.

Gra jest strategią ekonomiczną rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Stajesz na czele grupki osadników, których musisz przekształcić w prężnie działający, silny naród i pokonać konkurencyjnych władców. Pobierz Settlers i przekonaj się, jak poradzisz sobie z tego typu zadaniem. Download Settlers nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli na zabawę w pełną wersję gry. Czeka Cię tu kampania składającą się z dwudziestu zadań, gdzie czeka Cię rywalizacja z różnymi przeciwnikami. Kluczem do sukcesu jest ekonomia, aby zaś Twa kraina przynosiła profity, musisz stawiać wiele budynków. Każdy z nich przynosi Ci inne przedmioty i ma wpływ na pozostałych osadników. Oprócz tego musisz budować fortece i szkolić żołnierzy, którzy będą chronić Twych poddanych. Bezpłatna, pełna wersja Settlers do pobrania z pewnością wciągnie Cię na długie godziny.

Warto zauważyć, że prezentowana tu gra Settlers jest po polsku. Na świecie gra ukazała się w 1993 roku, w naszym kraju zaś wypuszczono dopiero w 1998 wersję Settlers pl, stąd też możesz natknąć się w sieci na niejedno fanowskie spolszczenie Settlers. Tytuł ten ma status „abadonware”, co oznacza, że został udostępniony przez wydawcę bezpłatnie każdemu, kto tylko ma ochotę wykonać download Settlers 1. Pamiętaj – to nie jest demo Settlers, a pełna wersja zabawy, która niegdyś znajdowała się na szczycie komputerowych list przebojów. Jest to produkt, do którego nie potrzebne Ci żadne ulepszenia – nigdy nie wyszedł żaden patch Settlers, ponieważ finalna wersja była pozbawiona błędów. Sprawdź to samemu, download Settlers jest za free.

Jeśli posiadasz najnowsze systemy operacyjne, gra nie powinna sprawiać Ci na nich problemów. Możesz więc grać w Settlers mając Windows 7 i wcześniejsze systemy, z Windows 98 włącznie. Ściągnij więc Settlers i ciesz się życiem władcy. Klasyczna strategia ekonomiczna Settlers za darmo do pobrania już teraz!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: daniel link pobierz teraz nie dziala