WindowsGryThe Sims 3

The Sims 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Maxis
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Wiele dodatkow
  • Mnóstwo możliwości
  • W pełni spolonizowana
  • W pełni spolonizowana

The Sims 3 to kontynuacja jednej z najbardziej popularnych serii gier komputerowych „The Sims”, która na całym świecie zdobyła miliony fanów i odniosła wielki sukces. The Sims to symulator życia, w którym bawimy się w stwórcę i zarządzamy życiem naszych bohaterów. Od 2000 roku tytuł ten sprzedał się w ponad 16 milionowym nakładzie stając się najlepiej sprzedającą się serią gier na komputery osobiste.

Najnowsza część gry wprowadza wiele kluczowych zmian, takich jak możliwość poruszania się po całym mieście bez niepotrzebnego wczytywania się lokacji, a także znacznie rozbudowany kreator postaci. W The Sims 3 oprócz tradycyjnego dodawania punktów służących do rozwoju, będziemy mieli możliwość wybrania kilku szczególnych cech, które będą nas wyróżniać spośród reszty simów. Co więcej gra oferuje nam także rozbudowaną możliwość edycji i projektowania przedmiotów, czego brakowało w jej poprzednich wersjach. Dzięki temu będziemy mogli tworzyć i kreować nasze otoczenie w bardziej rzeczywisty sposób, począwszy od mebli kuchennych, a skończywszy na ławie w salonie.

 

The Sims 3 jak zwykle prezentuje się wyśmienicie jeśli chodzi o grafikę i niczym nie przypomina pierwszej części serii. Tytuł ten jest doskonałym przykładem, który obrazuje jak gry zmieniały się na przestrzeni lat.

Demo gry The Sims 3 dostępne jest na platformie Origin. Jednak aby pobrać wersję demonstracyjną, wymagana jest rejestracja.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0