WindowsGryThe Sims 4

The Sims 4 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Maxis
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1560

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Nowe możliwości kreacyjne w serii
Minusy:
  • Demo pozwala tylko na stworzenie postaci

The Sims 4 to wyczekiwana od wielu lat kolejna część najbardziej znanego symulatora życia. Gra wprowadza wiele nowości i kusi lepszą oprawą graficzną w porównaniu do poprzedniczki. 

 

Gra została zbudowana w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu zmienia się nie tylko jakość grafiki, ale również zachowanie simów. Simy są sprytniejsze, potrafią lepiej radzić sobie z codziennością, jednocześnie mają bardziej rozbudowany profil psychologiczny w porównaniu do The Sims 3. Twórcy oddali szersze możliwości tworzenia naszych bohaterów, co można sprawdzić w wersji demo The Sims 4. Zmianom poddano również funkcję budowy, w tym wprowadzając wiele automatyzacji np. w rozmieszczaniu okien czy przenoszeniu budowli na inne parcele.

 

Nowością w serii jest system nagród, który pozwala na odblokowywanie nowych przedmiotów np. strojów czy elementów wyposażenia domu. Warto jednak pamiętać, że The Sims 4 nie będzie posiadało wszystkich funkcji znanych z dodatków do poprzednich wersji np. sklepów. Gra będzie nadal rozszerzana przez pakiety dodatków wydawanych w formie rozszerzeń DLC.

 

The Sims 4 zostało przystosowane do uruchomienia nawet na starszych komputerach. Gra ma dość niskie wymagania sprzętowe. Wystarczy dwurdzeniowy procesor 1,8 Ghz, 2 GB Ram, karta graficzna z 128 MB pamięci, dzięki czemu można ją uruchomić również na laptopach.

 

Wersja demonstracyjna The Sims 4 jest dostępna na platformie Origin. By móc pobrać demo, musisz posiadać darmowe konto i zainstalować aplikację Origin. Demo The Sims 4 daje możliwość stworzenia swojego sima, jednak nie pozwala rozpoczęcie życia w nowym domu. To pokaz możliwości kreacyjnych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0