WindowsGryThe Sims Medieval

The Sims Medieval Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Maxis
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Zabawne misje
  • Olbrzymia liczba wyzwańi osiągnieć
  • Oprawa audiowizualna
Minusy:
  • Niewygodna kamera

The Sims Medieval, czyli The Sims Średniowiecze, to pozycja, jaka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wirtualnego życia. Są to bowiem popularne Simsy przeniesione w realia Średniowiecza. Jednak prócz  symulacji życia mamy tu do wyboru jedną z ról – od króla po kowala, nie wyłączając czarodzieja. Bardzo ważnym elementem jest wpływanie na otaczający świat i wypełnianie kolejnych misji. Premiera gry średniowiecznej przygody z Simsami w roli głównej miała miejsce 22 marca 2011.

W grze będziemy mieć do wyboru różne profile postaci co wiąże się z typami misji, które będziemy musieli wykonywać . Na przykład król musi zarządzać swymi włościami, kupiec zajmuje się handlem, zaś kowal może produkować specjalne bronie dla bohaterów i żołnierzy. Twórcy gry chcą nas zdobyć mnóstwem dostępnych możliwości oraz zadań – a jest ich całe mnóstwo.

The Sims Medieval zostało wydane na PC. Nie przewiduje się żadnej edycji konsolowej tego tytułu. Tak więc nie pogramy The Sims Medieval na PS3. Nie ma też szans na zabawę w The Sims Medieval na Xbox. A co się tyczy wersji komputerowej tej produkcji, wproducent nie wydał  dema, można jednak znaleźc liczne materiały z rozgrywki w sieci.

 

 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0