WindowsGryTheHunter

TheHunter Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Avalanche Studios
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,5 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1493

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Jakość grafiki
  • Rozbudowany świat
Minusy:
  • Szeroko zakrojony system mikropłatności

Jeśli jesteś zainteresowany polowaniami, możesz sprawdzić swoje umiejętności, nie krzywdząc zwierząt. Z myślą o takich jak ty, powstało theHunter - symulator myśliwego, pozwalający na polowanie na dzikie zwierzęta. 

 

Światem podstawowej wersji gry jest Evergreen Hunting Reserves, wyspa i okolice, zlokalizowane w USA (Stan Waszyngton). W grze są dostępne również inne lokacje m.in. Niemcy  oraz Skandynawia. Gracz może swobodnie eksplorować przestrzeń w poszukiwaniu zwierzyny. Ważnym elementem gry jest odpowiedni kamuflaż, spokojne wyszukiwanie pozycji do strzału i finał - zabicie zwierzyny. Gra wymaga nie tylko celności, ale również cierpliwości. Gracz może polować m.in. na jelenie, kojoty, niedźwiedzie dzikie świnie czy łosie.

 

Podczas gry możemy używać karabinów różnego kalibru, strzelb, pistoletów, a nawet jeden egzemplarz broni odprzowej (ładowanej od wylotu lufy). Poza bronią palną, gracz może korzystać z łuku i kusz. W odróżnieniu od większości gier o łowiectwie, środowisko theHunter jest sieciowe. Gracz może kontaktować się z innymi myśliwymi, a nawet brać udział w turniejach i wyzwaniach. Ciekawa jest możliwość wspólnego polowania z innymi  myśliwymi, co wymaga bardzo dobrej współpracy.

 

Gra została stworzona przez Avalanche Studios, które znane jest z gier o świetnej oprawie graficznej. Nie inaczej jest w tym przypadku. TheHunter zachwyca szczegółowością świata, jakością modeli zwierząt i otoczenia. 

 

TheHunter jest reklamowane jako najbardziej realistyczny symulator łowiectwa. Jeśli nie wierzysz tym zapewnieniom - możesz to sprawdzić pobierając grę za darmo.  Twórcy zarabiają na graczach opłacających konto premium oraz kupujących przedmioty w grze np. nowe bronie oraz licencje na zwierzęta. Darmowy gracz nie może polować na wszystkie gatunki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0