WindowsGryTheseus - Return of the Hero

Theseus - Return of the Hero Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Sigma Team
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
32 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
367

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Za darmo
  • Różnorodne lokacje
Minusy:
  • Przygotowanie technicznie nie jest najlepsze

Jeśli pamiętasz niegdyś dość popularną grę Alien Shooter, to filozofia rozgrywki w Theseus - Return of the Hero będzie Ci doskonale znane. Jest to kontynuator tej dynamicznej gry akcji. 

 

Gracz staje oko w oko z hordami przeciwników. Uzbrojony po zęby wykonuje 10 misji, przemierzając spore i różnorodne plansze: las, wioskę, autostradę, by w końcu wkroczyć do miasta. Podczas walki z ogromnymi ilościami przeciwników można wykorzystać 6 typów uzbrojenia. Na podstawowym wyposażeniu są dwa pistolety bez limitu amunicji. Szybko odblokujemy kolejne bronie: strzelbę, wyrzutnię rakiet, karabin maszynowy, wyrzutnię granatów czy działko. Theseus - Return of the Hero posiada dodatkowy tryb Survival.

 

Theseus - Return of the Hero to dynamiczna gra, która może spodobać się osobom, oczekującym niewymagającej myślenia produkcji, relaksującej przez kilkanaście minut. Gra nie szokuje wykonaniem technicznym - rozgrywka jest prezentowana w rzucie izometrycznym, a jakość grafiki może być zestawiona z grami pokroju Diablo II.

 

Gra jest rozpowszechniana za darmo, na licencji freeware. Produkcja jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej, ale Theseus - Return of the Hero posiada intuicyjny interfejs, a fabuła jest szczątkowa. Plik zajmuje zaledwie 34 MB, a wymagania sprzętowe są bardzo niskie, więc jeśli oczekujesz darmowej, dynamicznej gry, w którym strzelasz do wszystkiego, co się rusza, to sięgnij po Theseus - Return of the Hero.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0