WindowsGryThis War of Mine

This War of Mine Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
11 bit studios
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Klimat
  • Ciekawe podejście do tematu
Minusy:
  • Brak trybu multiplayer

This War of Mine podchodzi do tematu wojny w inny sposób niż większość gier. Przeciętna gra z wojną w tle to strzelanka, w której gracz przechyla losy wojny na jedną ze stron, wykazując się męstwem i sprytem. This War of Mine podchodzi do tematu od strony cywila.

 

Gracz budzi się w zniszczonym budynku i stara się przeżyć w pogrążonym wojną mieście. Nie jest uzbrojony, nie jest żołnierzem. To cywil, który szuka jedzenia, leków, przedmiotów, które zapewnią mu przeżycie. Może współpracować z innymi, ale również ich okradać. Nic nie będzie działo się bez wpływu na morale. To typowa gra survivalowa - głównym zadaniem jest przetrwanie jak najdłużej. Gracz zajmuje się tworzeniem broni, alkoholu, zbieraniem przedmiotów. Gra łączy w sobie elementy strategii z grą typu survival i skradanką. 

 

Rozgrywka jest prezentowana od boku niczym w grze platformowej. od strony graficznej, This War of Mine kojarzy się z odręcznym rysunkiem. Atmosfera rozgrywki jest mroczna, a zabawa jest podzielona na cykle dnia i nocy, w których gracz może wyruszać na eksplorację okolicy. 

 

This War of Mine może przechodzić wielokrotnie, bowiem gra posiada system losowego generowania poziomów i postaci, jakie napotkamy podczas swojej walki o przeżycie.

 

This War of Mine nie posiada wersji demonstracyjnej. Gra jest sprzedawana w wersji cyfrowej, m.in. na Steam, również w polskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0