WindowsGryTom Clancy's Ghost Recon Phantoms

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Ubisoft Singapore
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
674

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Jakość grafiki
  • Taktyczny charakter rozgrywki
  • Rozbudowanie
Minusy:
  • Zbyt duży nacisk na mikrotransakcje

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms wpisuje się w modną kategorię gier Free to Play. To pierwszy przedstawiciel znanej od wielu lat serii gier akcji opartych na prozie Toma Clany'ego. 

 

Zgodnie z filozofią, która przyświeca większości gier serii, Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms to taktyczna strzelanka. Rozgrywka jest prezentowana z perspektywy TPP, a gracz może uczestniczyć w pojedynkach do 16 graczy jednocześnie. Zabawę możemy toczyć w skórze jednej z trzech klas: Assault, Support i Recon. Podczas większych bitew gracze mogą dzielić się na oddziały i grupy szturmowe, co pozwala na łatwiejsze utrzymanie reżimu taktycznego. Mechanika rozgrywki wymaga od nas taktycznego myślenia, oszczędzania amunicji i odpowiedniego poruszania się po polu bitwy. To nie dynamiczna strzelanka, w której nasz bohater wytrzyma serię z karabinu maszynowego. To taktyczna gra, na wzór dawnych przedstawiciel serii Ghost Recon.

 

Podobnie jak w większości współczesnych gier nastawionych na rozgrywki sieciowe, producent przygotował rozbudowany system rozwoju postaci, zbierania doświadczenia, rang i statystyki, a gracze mogą łączyć się w klany. 

 

Na uwagę zasługuje świetne przygotowanie techniczne: świetna grafika, animacja, interfejs, projekty plansz i postaci. 

 

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms możesz pobrać za darmo. Toczenie wirtualnych bitew nie wymaga opłaty abonamentowej, ani innych opłat, ale system mikrotansakcji jest bardzo rozbudowany i obejmuje nie tylko znacznie lepsze bronie, ale nawet tak prozaiczne podczas walki rzeczy jak granaty i wkładki kuloodporne do kamizelek zwiększające naszą wytrzymałość. Oznacza to, że by być konkurencyjnych podczas walki, konieczne będzie wydawanie pieniędzy na niektóre elementy wyposażenia.

 

Uwaga: by rozpocząć rozgrywkę, konieczne jest posiadanie darmowego konta w platformie Steam.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0