WindowsGryTony Hawk's Pro Skater 2

Tony Hawk's Pro Skater 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
LTI Gray Matter
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
27.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
739

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Rozbudowany model jazdy i ewolucji
  • Dobra oprawa muzyczna
Minusy:
  • Dziś gra jest już nieco przestarzała

Tony Hawk's Pro Skater 2 to pierwsza część kultowej serii, która pojawiła się na komputerach klasy PC. 

 

Gra miała swoją premierę w 2000 roku i błyskawicznie spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem. 

 

Tony Hawk's Pro Skater 2 to gra sportowa podejmując temat skateboradingu na mistrzowskim poziomie. Gra odwzorowuje elitę w tym sporcie: obok tytułowego Tony Hawk'a są to m.in. Eric Koston czy Rodney Muellen. Gracz ma możliwość wcielenia się w skatera, który podróżuje po całym świecie i bierze udział w konkursach. W ciągu kilku minut należy wykonać najbardziej efektowne ewolucje. By odkryć kolejną planszę, należy zdobyć złoty medal. Nie będzie to proste, bowiem gracz musi wykonać szereg zadań pobocznych, w tym. zebrać ukryte literki, które często są trudnodostępne.  

 

Dzięki rozbudowanemu i wymagającemu systemowi tricków, Tony Hawk's Pro Skater 2 to gra, której obsługę można doskonalić tygodniami, czyniąc coraz bardziej efektowne ewolucje. 

 

Producent postarał się o dobrej jakości oprawę graficzną oraz muzyczną. W Tony Hawk's Pro Skater 2 usłyszymy energiczne utwory zespołów Bad Religion, Anthrax, Papa Roach czy Rage Against the Machine.

 

W wersji demo Tony Hawk's Pro Skater 2 gracz może spróbować swoich sił z deską w skórze Tony'ego Hawka lub Kareema Campbella. Obszarem gry jest poziom w Marsylii, a jedna sekwencja tricków jest ograniczona do 2 minut.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0