WindowsGryTony Hawk's Pro Skater 3

Tony Hawk's Pro Skater 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Neversoft Entertainment
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
50.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
468

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Lepsza grafika niż w drugiej części
Minusy:
  • Mała liczba plansz

Tony Hawk's Pro Skater 3 pojawiło się na rynku w 2001 roku, rok po premierze drugiej części, która okazała się ogromnym sukcesem finansowym. 

 

W nowej wersji twórcy wprowadzili szereg nowości: poprawioną oprawę graficzną, rozbudowany system tricków (funkcja switch) oraz nowe elementy na planszach np. pieszych, którzy mogą utrudnić nam wykonywanie tricków. W grze odwzorowano szereg lokacji z kilku państw: od Japonii, przez Brazylię, skończywszy na USA, Kanadzie i Niemczech. Tryb dla pojedynczego gracza składa się z 10 poziomów. By odblokować dostęp do kolejnego, konieczne jest ukończenie szeregu zadań na pierwszej planszy. Po ukończeniu kariery, gracz może uczestniczyć w rozgrywkach sieciowych. Podczas gry pojawiają się najlepsi zawodnicy uczestniczący w zawodach skateboardingu. Poza Tony'm Hawkiem są to m.in. Eric Koston, Chad Muska oraz Bam Margera.

 

Pod względem technologicznym, Tony Hawk's Pro Skater 3 wykorzystuje technologię (silnik graficzny RenderWare) znaną z serii GTA III, dzięki czemu gra wygląda znacznie lepiej niż druga część.

 

Zgodnie z tradycyjną, podczas gry w Tony Hawk's Pro Skater 3 pojawiają się rockowe utwory najbardziej znanych zespołów m.in. Red Hot Chili Peppers  czy Alien Ant Farm.

 

Wersja demo Tony Hawk's Pro Skater 3 pozwala sprawdzić grę na jednej z map. Gra ma niskie wymagania sprzętowe, ale przed zakupem pełnej wersji warto sprawdzić demo. Gra może nie być kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0