WindowsGryTony Hawk's Pro Skater 4

Tony Hawk's Pro Skater 4 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Beenox Inc.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
132.66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1970

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Duża liczba kombinacji i ewolucji
  • Oprawa audiowizualna
Minusy:
  • Kilka bugów

Tony Hawk's Pro Skater 4 jest kolejną odsłoną kultowej już serii gier, w których możemy wypróbować swych sił podczas jazdy i wykonywania ewolucji na deskorolce. Tony Hawks Pro Skater 4 powinien więc zainteresować przede wszystkim miłośników deskorolki, a także wszystkich miłośników gier sportowych. Jeśli chcesz przyjrzeć się grze, a nie lubisz kupować kota w worku, mamy dla Ciebie Tony Hawk's Pro Skater 4 demo.

Gra oferuje Ci czternastu zawodników do wyboru, na których czeka prawie dwieście zadań do wykonania. Download Tony Hawk's Pro Skater 4 w wersji demo pozwoli Ci na próbę zmierzenia się z kilkunastoma z nich. Liczba kombinacji ewolucji i ruchów zawodników jest ogromna. Wersja demonstracyjna Tony Hawk's Pro Skater 4 do pobrania pozwoli Ci zresztą na przetestowanie wielu z nich. Ściągnij Tony Hawk's Pro Skater 4 w tej wersji jeżeli znasz poprzednie odsłony cyklu i chcesz przekonać się, jakie zaszły w nim zmiany.

Tony Hawk 4 to przede wszystkim poprawiona grafika i animacja postaci oraz ewolucji. Teraz wyglądają one naprawdę widowiskowo. Pobierz Tony Hawk's Pro Skater 4 w wersji demonstracyjnej, aby przekonać się, czy mamy rację. Pełna wersja wydanej na PC gry Tony Hawk pozowli Ci oczywiście na bogatsze opcje niż demo Tny Hawks 4 – będziesz mieć dostęp do edytora skateparków, trybu kariery oraz opcję rozgrywki wieloosobowej w Pro Skater 4.

W naszym kraju wydano Tony Hawk's Pro Skater 4 po polsku, jeśli jednak nie podoba Ci się tłumaczenie, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Tony Hawk's Pro Skater 4. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Tony Hawk's Pro Skater 4 jest za darmo. Za pełną wersję gry musisz zapłacić, bowiem nie ma jeszcze wersji Tony Hawk's Pro Skater 4 pl za free. Jednak download Tony Hawk's Pro Skater 4 w wersji demonstracyjnej powinien przekonać Cię, że warto. Jeśli lubisz gry sportowe, z pewnością polubisz ewolucje na deskorolce. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Tony Hawk's Pro Skater 4  mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows.

Na koniec odnotujmy jeszcze, że soundtrack Tony Hawk Pro Skater wydany został przez Warner Bros. Na oddzielnej płycie zawiera dwadzieścia kompozycji, w tym klasyki rocka (jak na przykład „Ace of spades” Motorhead).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0