WindowsGryTotal War: Rome II

Total War: Rome II Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Paradox Interactive
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Oprawa audiowizualna
  • Rozbudowane opcje multi
  • Wygodne zarządzanie
Minusy:
  • Bugi
  • Duże wymagania sprzętowe

Total War: Rome II to długo oczekiwana przez fanów gier rts odsłona serii, która zdobyła sobie serca milionów graczy na całym świecie. Jak wskazuje to już sama nazwa, cofniemy się w czasie do świetności Wiecznego Miasta, a jak potoczy się historia – zależy to tylko od naszych poczynań. Podczas rozgrywki otrzymujemy dwie mapy. Pierwsza to mapa regionów – tu przesuwamy wojska i sprawujemy kontrolę nad zajętymi terytoriami. Na szczęście mechanizmy zarządzania zostały odpowiednio przemyślane i nawet mając setki prowincji, możemy sprawnie kierować nimi z jednego ekranu. Drugi ekran zabawy to mapa pola bitwy, na którym toczymy wojny. Zaawansowany silnik sprawia, że możemy podczas konfliktu zobaczyć na ekranie tysiące postaci. Dostępne są wszelkie rodzaje ówczesnych jednostek, jak piechota, flota, a także kawaleria. Niekiedy mogą ze sobą współpracować – np. katapulty uderzające z łodzi osłaniają atakująca piechotę.


Gameplay oferuje także oblężenia twierdz i miast – w związku z czym mamy różne machiny oblężnicze, tarany i inne narzędzia. Total War: Rome II to możliwość wzięcia udziału w kampanii lub też starcia się z innymi wirtualnymi dowódcami w trybie multiplayera. Obojętnie jednak od trybu, produkcja ta wygląda perfekcyjnie pod względem graficznym, również i nie ma żadnych zastrzeżeń co do ścieżki i opracowania audio. Niestety, wiąże się to również ze sporymi wymaganiami sprzętowymi, jakich wymaga ta produkcja.


Warto dodać, że pełna wersja zabawy ukazała się w polskiej wersji językowej. Niestety, nie została udostępniona wersja demo, która pozwalałaby przetestować grę przed zakupem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0