WindowsGryTrainz Simulator 2010

Trainz Simulator 2010 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Auran
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Duża ilość stacji
  • Dużo modeli pociągów
Minusy:
  • Dużo bugów

Lubisz pociągi? Chciałbyś mieć możliwość prowadzenia ich, a może więcej – budowania całej infrastruktury kolejowej? Jeśli tak, to być może słyszałeś o Trainz Simulator 2010 na PC? Co prawda nie ukazała się jeszcze wersja Trainz Simulator 2010 po polsku, jednak w naszym kraju jest wielu fanów kolei, więc możemy się spodziewać prędzej czy później albo wersji Trainz Simulator 2010 pl, albo też spolszczenia gry.

Gameplay Trainz Simulator 2010 to prowadzenie pociągów oraz budowanie sieci kolejowej. Najpierw oczywiście tworzymy linie, potem możemy po nich jeździć. Co warto zauważyć, mamy tu nie tylko normalne pociągi, ale też i starsze, parowe modele. Niestety, nie ma wersji demo Trainz Simulator 2010 do pobrania, więc nie będziesz w stanie przetestować tego programu przed zakupem. Znajdziesz jednak na naszych stronach trailer Trainz Simulator 2010 oraz filmik z gry, pokazujący rozgrywkę w praktyce. Dlatego też choć download Trainz Simulator 2010 w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy, to możesz zobaczyć ten tytuł w akcji.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że niedostępny za darmo Trainz Simulator 2010 odwzorowuje wiernie prawdziwe trasy kolejowe, między innymi CN Holly Subdivision, Detroit Connecting czy też Port Ogden and Northern. Dodatkowo jest możliwe pobranie za free dodatków Trainz Simulator 2010 – jak na przykład modeli pociągów czy tras. Tytuł ten od paru lat cieszy się popularnością, dlatego też fani przygotowali wiele elementów uatrakcyjniających zabawę.

Jeśli nabędziesz oryginalną wersję gry, a nie znasz dobrze języka obcego, wypada czekać na spolszczenie Trainz Simulator 2010. Jest również możliwy download instrukcji gry Symulator Pociągu (czyli Trainz Simulator), istnieją także tutoriale gry. Jeśli więc masz problemy z zabawą, pobierz materiały do Symulator Pociagu i wszystko stanie się jasne. W galerii przy tym opisie znajdują się także grafiki z Symulatora Pociągu do pobrania. Możesz ściągnąć je za darmo, jeśli więc chcesz przyozdobić pulpit obrazkami z pociągami, pobierz screenshoty Trainz Simulator 2010.

Nie istnieją żadne kody Trainz Simulator 2010, które mogłyby Ci ułatwić zabawę. Tytułem tym mogą cieszyć się posiadacze komputerów. Nie jest planowana wersja Trainz Simulator 2010 na Xbox, nie ma też konwersji Trainz Simulator 2010 na PS3. Nic również nie wskazuje na to, aby takie kiedykolwiek powstały.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0