WindowsGryTransformers: Rise of the Dark Spark

Transformers: Rise of the Dark Spark Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Edge of Reality
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Widowiskowa
Minusy:
  • Brak dema
  • Krótka kampania

Transformers: Rise of the Dark Spark to widowiskowa gra akcji osadzona w świecie Transformerów. Gracz może wcielić się w postacie znane z popularnych filmów oraz klasyczne, z uniwersum Cybertron. Daje to łącznie ponad 40 postaci, które dają możliwość natychmiastowej zmiany formy. Podczas gry możemy pędzić jako pojazd, by w dowolnej chwili przełączyć się w tryb robota. 

 

Gra składa się z kampanii, którą można przejść jedynie samodzielnie, odkrywając tym samym wątki fabularne oraz trybów wieloosobowych.  Tryb Escalaction pozwala na wspólną zabawę czwórce graczy. Mogą to być zarówno znajomi, jak i obce osoby, wyszukane przez system gry w internecie. Ich zadaniem jest odpieranie kolejnych fal wrogów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

 

Transformers: Rise of the Dark Spark posiada również rozbudowany multiplayer dający możliwość uczestniczenia w efektownych bojach autobotów. Rozgrywka jest prowadzano z perspektywy trzeciej osoby (TPP) - gracz widzi postaci zza pleców.

 

Transformers: Rise of the Dark Spark zostało wydane na PC oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo 3DS oraz Wii U. Wersja na komputery nie posiada wersji demonstracyjnej, którą można sprawdzić przed zakupem, dlatego warto sprawdzić wymagania sprzętowe. Transformers: Rise of the Dark Spark uruchomi się na komputerze klasy Intel Core 2 Duo z 2 GB pamięci RAM oraz kartą graficzną klasy GeForce 8800 GT (512 MB).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0