WindowsGryTropico 5

Tropico 5 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Haemimont Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Mało nowości w porównaniu do 4 części
  • Sprawdzona mechanika
Minusy:
  • Mało nowości w porównaniu do 4 części

Wciel się w dyktatora republiki bananowej i doprowadź do pasma sukcesów swoje państwo! 

 

Tropico 5 to strategia ekonomiczna, w której mamy pełen wpływ na rozwój niewielkiej wyspy, wzorowanej na Kubie. Gracz zajmuje się stawianiem budynków gospodarczych, użyteczności publicznej, służb bezpieczeństwa oraz kulturalnych i turystycznych. Zadaniem jest rozwój państwa i utrzymanie się na szczycie władzy. Gracz zajmuje się polityką gospodarczą, handlem, turystyką, wydaje edykty, a przy rządzeniu pomagają mu ministrowie. Jak każdy dyktator - może robić, to co chce, choć by ukończyć kampanię, trzeba okazać się dobrym przywódcą. Przynajmniej w sensie organizacyjnym.

 

Kampania składa się z szeregu misji, które zostały umieszczone na osi historii - od XIX wieku do XXI. Tworzymy historię republiki, przechodząc przez kolejne epoki aż do czasów współczesnych, a co za tym idzie - zmieniają się technologie i możliwości rozwoju i oddziaływania na społeczeństwo. W odróżnieniu od poprzednich części, Tropico 5 posiada tryb multiplayer, który pozwala wspólnie ze znajomymi tworzyć jedną wyspę. Kooperacja można okazać się ciekawym przedłużeniem standardowego trybu gry, który pozwala na około 25 godzin zabawy. Poza trybem kooperacji, możliwe jest uczestniczenie w potyczkach miedzy sobą. Gra nie ma aspektu militarnego, ale republiki prowadzone przez graczy mogą ze sobą rywalizować na innych polach.

 

Tropico 5 zbudowano na tym samym silniku graficznym, co czwartą część gry. Oznacza to, że obie produkcje są bardzo do siebie podobne i w przypadku nowej odsłony serii nie nastąpił widoczny rozwój graficzny. 

 

Gra ma umiarkowane wymagania sprzętowe. Kilkuletni komputer PC powinien poradzić sobie z jej uruchomieniem, ale Tropico 5 nie posiada wersji demo, więc nie można sprawdzić gry przed zakupem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0