WindowsGryTrucks & Trailers

Trucks & Trailers Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
SCS Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
291 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1547

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Sporo misji
  • Dobrze dobrany poziom trudności
Minusy:
  • Brak licencji na wszystkie ciężarówki
  • Może nudzić

Trucks & Trailers to gra symulacyjna, która pozwala na wcielenie się w kierowcę ciężarówki, który musi wykonać trudne zadania związane z parkowaniem i odstawianiem ładunku. 

 

Kampania składa się z 50 misji, które skupiają się na manewrowaniu składem (ciągnik siodłowy i naczepa). Stopień trudności z czasem znacznie rośnie i gracz będzie musiał wykazać się dobrą koordynacją i umiejętnością odpowiedniego „łamania” zestawu. Podczas kariery będziemy musieli parkować na pełnych parkingach dla tirów, przejeżdżać przez wąskie mosty, odstawiać naczepę przy wąskich rampach itd.

 

W Trucks & Trailers będziemy mogli kierować siedmioma ciężarówkami, które zostały stworzone na wzór prawdziwych: mamy licencjonowaną Scanię, jak również ciężarówki wzorowane na DAF-ach (DAV) czy Mercedesie (Majestic).

 

Pod względem mechaniki rozgrywki, Trucks & Trailers jest silnie związana z serią Euro Truck Simulator. Gra została stworzona w oparciu o silnik graficzny i fizyczny z tego tytułu. Mimo, tego produkcja nie jest zbieżna z tym tytułem, gdyż nie skupia się na dowożeniu ładunków po całej Europie, a jedynie stawia nam za zadanie manewrowanie w ściśle wytyczonych miejscach.

 

Trucks & Trailers jest grą dostępną w polskiej wersji językowej. Wersja trial pozwala na testowanie jej przez trzydzieści minut. Pełna wersja wiąże się z wydatkiem, jednak jako, że nie jest to już najnowsza gra – dość niewielkim.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0