WindowsGryTurok

Turok Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Propaganda Games
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Długa
Minusy:
  • Kiepskie opcje multi

Turok na PC to klasyka gatunku strzelanek z widokiem pierwszej osoby (FPS), rozpoznawaną niemal równie dobrze jak Doom, Quake, czy Unreal, zwłaszcza wśród fanów gatunku pamiętających gry z końca poprzedniego millenium. Pierwsze gry z liczącej sobie kilka części serii ukazały się jeszcze pod koniec lat 90-tych, a obecnie możesz ściągnąć nie tylko pierwsze wersje Turok w wersji demo, ale również pełną wersję Turok za darmo, w tym grę Turok: Dinosaur Hunter – szukaj w sieci Turok free oraz Turok free download, aby pobrać kultową strzelankę. Przy szukaniu gry w sieci należy zwrócić uwagę na nazwę, która często jest mylona ze słowem Toruk (być może przez skojarzenia z bitwą o Tobruk…).

Po dekadzie ukazała się nowa część serii, a fani mogli też w końcu zagrać w wersje Turok ps3 i Turok xbox. Nowy Turok gameplay ma dość podobny do poprzednich części, pojawił się też tryb multiplayer i specjalna edycja gry Turok po polsku. Screeny prezentujące nową część Turok są do pobrania z naszej galerii. Jak widać, i tym razem wcielamy się w postać wojownika w świecie pełnym dinozaurów, z którymi musi nieustannie walczyć o przetrwanie, zarówno za pomocą noża czy łuku, jak też i bardziej nowoczesnych broni, w tym granatów i rakiet różnego rodzaju.

Nasz bohater, Joseph Turok jest członkiem elitarnego oddziału komandosów. Dostaje za zadanie zabicie zbrodniarza wojennego – by tego dokonać, udaje się na tajemniczą planetę od lat stanowiącą bazę dla rozmaitych eksperymentów genetycznych. Jego statek zostaje zestrzelony, ale bohater wychodzi z kraksy cało i w ten sposób zostaje sam na pełnej niebezpieczeństw, nieznanej planecie, na której co chwilę przyjdzie mu się natknąć na wrogów z oddziałów Kane’a, którego miał pozbawić życia, jak również grasujących wszędzie dinozaurów. Jeśli chcesz zagrać w grę Turok, pobierz już teraz grywalne demo (szukaj Turok download demo lub skorzystaj z naszego linka).

Gra wykorzystuje znany fanom FPSów silnik Unreal Engine 3. Do wyboru mamy kilkanaście rodzajów broni, różne tryby, czy raczej metody walki (możemy walczyć z ukrycia za pomocą noża i łuku lub w bezpośrednim starciu przy użyciu całego dostępnego arsenału). Warto zaznaczyć, że w nowej odsłonie serii naszymi głównymi wrogami będą ludzie, nie dinozaury. Gdyby brakowało Ci Turok pl, możesz ściągnąć z sieci darmowe, tłumaczące angielską wersję gry Turok spolszczenie. Potrzebne do uruchomienia pecetowej wersji gry Turok wymagania to procesor Core 2 Duo 2.4GHz, 1GB RAM, karta graficzna 128MB oraz 18GB miejsca na HDD. Nie jest potrzebny do nowej części Turok patch, możesz za to ściągnąć z sieci trainery lub samodzielnie wpisać przy rozgrywce w Turok kody (ich lista w dziale „dodatki” na naszej stronie).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0