WindowsGryTwierdza Krzyżowiec Extreme

Twierdza Krzyżowiec Extreme Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
FireFly Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
191 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3695

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Nowe elementy wnoszone do rozgrywki
  • Gameplay daje duże możliwości
Minusy:
  • Wysoki poziom trudności
  • Nieco kiepska oprawa wizualna

Twierdza: Krzyżowiec Extreme to ulepszona i rozwinięta wersja gry Twierdza: Krzyżowiec, wersja Extreme jest samodzielnym produktem i by w nią zagrać, poprzednie wydanie nie jest konieczne.

Akcja gry dzieję się na Bliskim Wschodzie w okresie wypraw krzyżowych, gracz ma więc niepowtarzalną szansę wziąć udział w walkach o Święte Miasto – Jerozolimę i poprowadzenia do boju armii krzyżowców z całej Europy, jak również jako wierny poddany Saladyna. Gra jest typową strategią czasu rzeczywistego RTS, w czasie rozgrywki rozbudowujemy swoja własną twierdzę, która zapewnia zaplecze logistyczne dla naszej armii, którą poprowadzimy do ataku na zamek nieprzyjaciela.

W grze występuje bardzo wiele różnych jednostek, niezwykle bogaty wybór maszyn oblężniczych jak również środków pozwalających bronić naszej twierdzy przed wrogim szturmem. Plansza gry przedstawiona jest w rzucie izometrycznym, dodatkowo wersja Extreme posiada nową mapę taktyczną by ułatwić graczom kontrolę nad gigantycznymi armiami i rozgrywaniem bitew z udziałem wielu tysięcy jednostek.
­

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0