WindowsGryTwierdza: Krzyżowiec II

Twierdza: Krzyżowiec II Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Firefly Studios
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobrze znana mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Brak wersji demo

Twierdza: Krzyżowiec II to następca wydanej w 2002 roku gry strategicznej przenoszącej gracza do czasów średniowiecznych Krucjat. Tematyka nowej wersji jest tożsama, ale gra wprowadza szereg nowości - zarówno w kwestiach technicznych, jak i rozgrywki. 

 

Gra przenosi nas na Bliski Wschód do roku 1189 r., gdzie toczone są walki między Europejczykami i Arabami. Gracz uczestniczy w walce po obu stronach. 

 

Głównym zadaniem gracza jest zarządzanie twierdzą - dbanie o wysoki stopień zabezpieczenia przed atakiem i zadowolenie społeczne. Konieczne jest rozwijanie wyposażenia, dbanie o zapewnienie jedzenie i mądre rozlokowywanie żołnierzy broniących murów. 

 

Twierdza: Krzyżowiec II poza trybem kampanii, posiada szereg modeli rozgrywki dających dowolność w budowie zamku w wersji dla pojedynczego gracza, jak i multiplayerze, w którym bawić wspólnie może się 8 osób. Gra posiada również tryb kooperacji, w którym jednym zamkiem zarządzają dwie osoby. 

 

W porównaniu do pierwszej części, która była również wydana w usprawnionej wersji Twierdza: Krzyżowiec Extreme, Twierdza: Krzyżowiec II  ma znacznie lepszą oprawę graficzną, a mapy są większe. Podczas bitew wykorzystamy znacznie więcej jednostek. Obok dobrze znanych typów, twórcy przygotowali 10 nowych jednostek. 

 

Gra ma trójwymiarową oprawę graficzną, wykorzystującą zaawansowaną fizykę zachowania się obiektów (Havoc). Do dyspozycji graczom oddano edytor poziomów. 

 

Twierdza: Krzyżowiec II  została wydana w polskiej wersji językowej. Niestety, nie ma wersji demo pozwalającej na sprawdzenie gry w akcji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0