WindowsGryTwo Worlds 2

Two Worlds 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Reality Pump
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ładnie wykonana
  • Liczne misje
Minusy:
  • Kulejące SI

Jak nie trudno się domyśleć, Two Worlds 2 to kolejna część gry RPG, stworzonej przez krakowskie studio Reality Pump. Po raz kolejny odwiedzamy w niej krainę Antaloor, w której jednak wiele rzeczy uległo zmianie od naszej ostatniej wizyty.

Kontynuację całkiem dobrej, polskiej gry zdecydowano się osadzić fabularnie 5 lat po wydarzeniach znanych z jej pierwowzoru. Znów znajdujemy się w pełnej magii krainie Antaloor, by tym razem uwolnić naszą siostrę z rąk mrocznego władcy Gandohara, który opanował niemal cały świat zawarty w grze. Już na pierwszy rzut oka widać, że produkt Reality Pump został wzbogacony o nową, bardzo ładną i szczegółową grafikę, a popularne rozwiązania znane z pierwszej części, zostały w Two Worlds 2 rozwinięte i znacząco rozbudowane. Takiej modyfikacji uległ, między innymi system walki, nasz bohater może bowiem wyprowadzać wiele, różnych ciosów, do tego tworzyć z nich interesujące i śmiercionośne kombinacje.

Oczywiście zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnego bohatera, który jednak musi pozostać człowiekiem, przez takie, a nie inne tło fabularne. Wybór odpowiedniej rasy zostaje nam więc zabrany już na starcie. Bohatera możemy oczywiście dowolnie modyfikować, ustalając jego wygląd i umiejętności podstawowe (te bardziej rozbudowane będziemy rozwijać już podczas rozgrywki). Taką postacią rozpoczynamy rozgrywkę, znajdując się w lochu, w którym zostaliśmy osadzeni, a z którego pomagają się nam wydostać ludzie Smoczej Królowej, czyli oddziały złożone w dużej mierze z Orków.

W grze zwiedzimy wiele nowych i skonstruowanych od zera lokacji. Wiele z nich będzie również radykalnie różniących się od siebie, m.in. tropikalna dżungla czy spieczona słońcem sawanna. W każdej z nich roić się będzie od różnorakiej flory i fauny, również konstrukcja leveli stoi na wysokim, zdecydowanie przyciągającym poziomie. Oczywiście możemy je przemierzać nie tylko pieszo, ale również na koniu, łodzi, czy używając rozmieszczonych gdzieniegdzie teleportów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0