WindowsGryTwo Worlds

Two Worlds Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Reality Pump
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
865 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2415

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ładnie wykonana
Minusy:
  • Powtarzalne misje
  • Bugi

Gry RPG cieszą się zawsze popularnością wśród dużej grupy graczy. Jeśli zaliczasz się do miłośników przemierzania krain fantasy, być może zainteresuje Cię wydany po polsku tytuł Two Worlds

 

Pobierz Two Worlds w wersji demonstracyjnej, by wejść do uniwersum stojącego na krawędzi zagłady. Stwórz bohatera, którego poprowadzisz w nieliniowej kampanii – świat gry reaguje żywo na Twe poczynania. Questy w Two Worlds są dość zróżnicowane, z pewnością nie będziesz nudzić się ani przez chwilę podczas zabawy. Dodatkową atrakcją jest tryb Two Worlds online, gdzie możesz zmierzyć się w walce z innymi graczami – niestety, opcja ta nie jest dostępna w wersji demo.

 

Wersja demo Two Worlds jest za darmo. Pełną wersję gry możesz kupić w sklepach z grami komputerowymi. Nim jednak zdecydujesz się na ten krok, ściągnij Two Worlds w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak Ci się spodoba ten tytuł. 

 

Two Worlds wydano na PC, ale tytuł ten doczekał się również konwersji na XBOX 360. Tytuł ten można z czystym sumieniem polecić każdemu miłośnikowi komputerowych gier fabularnych – warto również dodać, że doczekał się on kontynuacji – Two Worlds II – The Temptation.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0