WindowsGryUltraStar Deluxe

UltraStar Deluxe Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla Dzieci
Producent:
UltraStar Deluxe Community
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
35 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
524

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Darmowa
  • Przygotowanie techniczne
  • Dobre wsparcie dla mikrofonów
Minusy:
  • Konieczność samodzielnego tworzenia bazy piosenek

SingStar to jedna z najbardziej znanych serii zarezerwowanych jedynie dla marki PlayStation. Dzięki UltraStar Deluxe, możesz pobawić się w karaoke również na PC.


Mechanika rozgrywki prezentowanej gry jest zbliżona do SingStara – to gra karaoke, idealna na spotkania ze znajomymi i imprezy. Gra posiada nawet tryb Party, w którym może bawić się do 12 osób. Poza tym, przygotowano tryb pozwalający na śpiewanie duetów i pojedynków - do 6 graczy jednocześnie. Podczas śpiewania gra sprawdza jak sobie radzimy: czy nadążamy za rytmem i jak czysto wykonujemy kolejne frazy, przyznając tym samym punkty.
UltraStar Deluxe pozwala na proste tworzenie playlist z dostępnych na twoim komputerze piosenek. Podczas zabawy wyświetlane są atrakcyjne wizualizacje, a interfejs jest zbliżony do menu znanego z SingStar. Jeśli grałeś w którąś z części na PlayStation 2 lub PlayStation 3, to będziesz czuł się jak ryba w wodzie.


Dzięki możliwości personalizacji gry, możemy stworzyć taką bazę piosenek, jaka będzie odpowiednia na określone przyjęcie czy spotkanie.


Do gry wymagany jest mikrofon, który można podłączyć do komputera. Twórcy zapewniają, że mikrofony z SingStara współpracują bez problemów z ich produkcją.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0